מלכה כהן

אודותי

נשואה לדוד ואמא מאוד גאה ליצחק. נולדתי בתל אביב ועברתי לשכונת ג'סי כהן עם נישואיי, לפני 32 שנים. אני מאוד מרוצה מהשכונה, מכירה הרבה מתושביה. יש פה אנשים נחמדים וחביבים. אני מתנדבת במתנ"ס השכונתי ותמיד שמחה להושיט יד לעזרה ולהקשיב למי שזקוק לעצה. קיבלתי את היכולת הזו מאמי, וזה גורם לי סיפוק ואושר גדול.
מתנ"ס לזרוס הוא כמו ביתי השני. לפני כשש שנים הצטרפתי לחוג מועדון הנשים במתנ"ס ומאז אני גם עוזרת לצהלה בכל בקשה לארגן פעילויות של החגים. לאחרונה אני פעילה גם בחוג התחדשות יהודית, ארגון ותקשורת בתקווה שאהיה עוד יותר מועילה.

אכזבה

ביום שני התקשרה אלי אביגיל מהמרכז לאמנות דיגיטלית כדי לספר לי שהיא ואייל רוצים לבוא ולראות את החצר שלנו כדי שהארכיטקטים יבנו לנו תוכנית לעצב את החצר של הבניין. הם ביקשו שאגייס עוד אנשים.

היא ואייל הגיעו בשעות הערב ביחד עם שתי שכנות נוספות שגייסתי ברגע האחרון, כדי שגם הן תהיינה שותפות לשיחה ולמידע בקשר לפרויקט. כדי שנוכל להעביר לשאר השכנים את המידע. המפגש היה ברור ונחמד מאוד, ועם הבטחה שנטפל בעניין.

אני ושתי השכנות שנכחו במפגש ניגשנו לכל אחד מהשכנים בנפרד והעברנו את המסר. הסברנו להם שהארכיטקטים רק מתכננים, והביצוע הוא באחריות שלנו. ברגע ששמעו שהשיפוץ כרוך בתשלום, הביעו מיד התנגדותם.

התקשרתי לאביגיל והסברתי לה שהשכנים מתנגדים אפילו לבצע רק תוכנית שאחר כך יהיה צריך לשלם מכספנו עבור הביצוע. אביגיל התאכזבה, והצעתי לה שתעביר את התוכנית לבניין אחר שמוכן לבצע וייהנה מהשיפור בבניין שלו.

ולי חבל מאוד שהשכנים דחו זאת.