בקטגוריית כללי

»

במהלך אוגוסט נערכה במרכז לאמנות דיגיטלית במעונו החדש בג'סי כהן, השקה לאתר "ג'סי מבשלת" ובגלריה במרכז המסחרי פתיחת התערוכה "שבבים" של גדליה צימל.

צפו בתמונות מהארועים

»

ביום חמישי ה-9 באוגוסט בשעה 19:00, תיפתח בגלריה של המרכז לאמנות דיגיטלית במרכז המסחרי בג'סי כהן, תערוכת יחיד של האמן גנאדי (גדליה) צימל שאוצר מאיר טאטי.

»

תערוכת היחיד השנייה מתוך סדרת תערוכות שאוצר מאיר טאטי, אשר פועל בשכונה למעלה משנה.

דיגיטלית- סניף ג’סי, רחוב התנאים 3, המרכז המסחרי

שעות פתיחת הגלריה:
ב’, ג’ 20:00-16:00 ו’ 14:00-10:00

»

במפגש האחרון ביקרנו במתנ"ס נווה אליעזר, בתערוכתה של האמנית קרן גלר, שנקראת "אופוס 24". התערוכה מבוססת על סיפור אישי וזיכרון ילדות של האמנית כילדה בת 8.

»

החל מה-10 בינואר ועד סוף החודש, ישהו קבוצת אמנים מאוסטריה בשם ווכנקלאוסר בג'סי כהן. ווכנקלאוסר רואים את היצירה האמנותית כפעולה של התערבות בחברה ולא כאקט צורני בלבד.

»

הסוכנות היא פרויקט אמנותי שמטרתו לעזור לכם לבטא את מה שמטריד אתכם על ידי שימוש בשפה של האמנות, ובעיקר דרך צילום בווידיאו.

»

במסגרת ארועי "מקס וג'סי מארחים" תתקיים ביום שני ב-18:00 בקן השומר הצעיר במה פתוחה. כולם מוזמנים לשיר, לספר סיפור, לרקוד או לבצע כל דבר אחר בהתאם לכישוריהם בבמה הפתוחה בקן השומר הצעיר.

»

התערוכה חילופי חומרים הנה תוצר של שיתוף פעולה בין שבע אמניות לבין שבע הנשים מג'סי כהן, אשר לקחו חלק בקבוצת הכתיבה "סיפורי חיים: נשים כותבות" שהנחתה עידית פורת.

זהו סיומו של תהליך שהחל בשכונה באפריל 2010.

התערוכה מוצגת במרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, ירמיהו 16, חולון עד ה-3 בספטמבר.

במקביל מוצגת התערוכה 3 ב 10

»

בחודש אוגוסט יחל בשכונה פרויקט "ג'סיקום"- פרויקט שיכניס לשכונה רשת סלולרית אשר מאפשרת העברת מסרים בתוך קבוצות שונות בצורה אקראית.

הרשת תאפשר משחק שמשתמש בתקשורת הסלולרית להעברת מסרים וכן כלי לתקשורת מהירה בתוך קבוצות שונות בשכונה.

הפרויקט יושק ביום שלישי ה-2 באוגוסט החל מ-16:00, בסניף של המרכז לאמנות דיגיטלית בשכונת ג'סי כהן, במרכז המסחרי ברח' התנאים 3, חולון ובו תחל ההרשמה לרשת הסלולרית.

»

בהיותי כבת שלוש עברנו דירה לחולון.
זה היה בשנת 1950 ועדיין לא היינו מחוברים למערכת החשמל.