»

ברכה ליום הולדתו של בני משה/ טל חנן

מושיקו המתוק שלי!

זו לא ברכה שגרתית, אבל רציתי לכתוב לך כמה דברים כבר די הרבה זמן ולא יצא לי, אולי כרגע זה הזמן הנכון לכבוד יום ההולדת ולאחר שקיבלתי כמה חיזוקים על כתיבתי בפרויקט כתיבה יוצרת שאני משתתפת בו, החלטתי פשוט לשבת ולכתוב.

נראה לי כי לא הודיתי לך מספיק על כל האושר, הגאווה וההנאה שהבאת לחיי במשך כל השנים ועד היום.

בימים האחרונים היו מספר מצבים, תוכניות ומחשבות שהחזירו אותי שנים אחורה מהלידה שלך, דרך הילדות והלאה.

»

יש ואומרים אישה הכול יכולה,
יש ואומרים הורסת ובונה.
אך ממני טוב מי יודע
איך גבר יכול להרוס וגם לשגע.

»

ביום שני התקשרה אלי אביגיל מהמרכז לאמנות דיגיטלית כדי לספר לי שהיא ואייל רוצים לבוא ולראות את החצר שלנו כדי שהארכיטקטים יבנו לנו תוכנית לעצב את החצר של הבניין. הם ביקשו שאגייס עוד אנשים.

»

להגיד או לדבר – אחת התכונות שמבדילות בין בני האדם לבעלי החיים.
להגיד זאת זכות בסיסית שיש לבני האדם, ולפעמים זו חובה.

»

במסגרת סדרת סדנאות "תרבות דיגיטילית ופרקטיקות עיצוב" הראשונה היא הסדנה "אינטימיות בשלט רחוק: כלים ותרחישים לשידור באינטרנט" סדנה של יומיים: יום שישי הקרוב, ה-12.11 ויום ראשון ה-14.11

»

לאחרונה, מאז התחלתי לכתוב, עולים בי זיכרונות ילדות שמרגשים אותי. נראה שכשהנשמה מתנקה ונפתחת, יש אפשרות להיזכר בדברים בהירים יותר.

»

ביום חמישי ה- 21.10 ב- 20:00 יתקיים הערב האחרון של הקולנוע הפתוח בג'סי כהן, בו יוקרן הסרט "סיפור חצי רוסי". הסרט דובר עברית עם תרגום לרוסית.

»

ביום שלישי ה-19.10 ב- 20:00 יתקיים מפגש אמן עם רונן אידלמן. הוא יספר על פרויקטים שלו המבקשים לקשור בין אמנות, תרבות ופוליטיקה ומתמודדים עם הסוגיות החברתיות וההיסטוריות במרחב בו הם מתקיימים.

»

ב- 26 וב-27 בספטמבר התקיימו הופעות הסיום במסגרת "קיץ חם בג'סי".

ב-26.9 הופיעו מקהלת גמלאים עולים של המרכז הקהילתי לזרוס יחד עם אוי דיוויז'ן בהופעת כלייזמרים צוהלת ואחריהם צדיק זכריה שהרקיד את הקהל עם מוסיקה כורדית.

ב-27.9 הופיעו אנסמבל כלי הנשיפה של מרכז שטינברג ואחריהם בום פם עם רוק מזרח תיכוני. הציצו בתמונות משתי ההופעות, בקרוב יועלו לאתר קטעים מההופעות.

»

ב- 16.8 התקיים מפגש אמן עם אפי ואמיר בו הציגו את הפרוייקט "ג'סי מבשלת". צפו בקטע מהמפגש.